Nescio Brown prostrani ruksak od izdržljivog materijala
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Želite li kupiti jedan ruksak za kućanstvo koji mama može nositi na pilates, tata na kratko poslovno putovanje u inozemstvo, tinejdžerica na izlet s prijateljicama, a…
Više informacijaŽelite li kupiti jedan ruksak za kućanstvo koji mama može nositi na pilates, tata na kratko poslovno putovanje u inozemstvo, tinejdžerica na izlet s prijateljicama, a mlađi na prenoćište kod kolege iz razreda? Tada je Nescio vaš novi član obitelji. Jedino što ne možemo garantirati, ako imate samo jedan, jest da se možda neće voditi obiteljske bitke oko njega.
- Univerzalni ruksak za svaku priliku
- Podstavljena leđa
- Vanjska guma za pričvršćivanje na kofer
- Veliki unutarnji prostor
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 440 x 300 x 150 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 740 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Smeđa |
| Volumen | 20 |
| Styl | Putni, Studentski |
| Dužina remena | 44 - 84 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Izdržljiv materijal, Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Unutarnji džep na zip, Traka za kofer, Roll-top, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ruksaci
Vremena kada su ruksaci značili samo školske torbe ili sportske komade za planinske ture davno su prošla. Sada ruksak može biti i elegantnim dodatkom za grad na šetnju, na posao ili u školu. Zato odaberite komad koji će pristajati vašim leđima i dotjerati vaš outfit do savršenstva. Još jedna neosporna prednost ruksaka jest što imate slobodne ruke, a leđa će vam također zahvaliti jer će se cijela težina vaših potrebština lijepo rasporediti na oba ramena.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.