Maxine Beige prostorna eco torba za rame
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Jednostavna torba za rame koja je bliska prirodi i stilu. Zatvaranje na preklop drži sve lijepo skriveno, podesivi remen prilagođava se tebi. Zaobljeno dno joj daje…
Više informacijaJednostavna torba za rame koja je bliska prirodi i stilu. Zatvaranje na preklop drži sve lijepo skriveno, podesivi remen prilagođava se tebi. Zaobljeno dno joj daje nježnost, a bio materijal eko pristup bez kompromisa. Lagana, čista, upravo kakvu želiš nositi svaki dan.
- Torba od bio materijala
- Zatvaranje na remen s magnetom
- Zaobljeno čvrsto dno
- Unutarnji odjeljci i džepić na zip
- Podesivi remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 280 x 390 x 130 mm |
| Materijal | Ekološki materijal, Umjetna koža |
| Težina | 550 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Kolekcija | ECO |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 68 - 80 cm |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Eco torbe
„Održivost, štedljivost, obzirnost. Jesu li ti te vrijednosti bliske? Tada bi ti mogla biti bliska i neka od naših eco torbi koje imaju jasan cilj. A to je biti štedljive prema okolišu. Zajedno tako možete tvoriti nerazdvojni par koji neće biti ravnodušan prema našem planetu."
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.