Mellora Noel prostran ruksak od izdržljivog materijala
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
"Jeste li se ikad zapitali kako bi bilo lijepo imati ruksak koji je istovremeno praktičan i moderan. Tadaaaa! Upravo ste ga pronašli. Zaljubite se u sivi ruksak Noel s…
Više informacija"Jeste li se ikad zapitali kako bi bilo lijepo imati ruksak koji je istovremeno praktičan i moderan. Tadaaaa! Upravo ste ga pronašli. Zaljubite se u sivi ruksak Noel s ružičastim detaljima. "
- Unutarnja torba s odvojenim prostorom za mini prijenosno računalo
- Unutarnji mali pretinac s patentnim zatvaračem za sitnice
- Zip kopčanje, može i gumbom
- Podesive naramenice
- Izuzetno jak i izdržljiv materijal
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 380 x 250 x 180 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 590 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Višebojan |
| Boja | Siva |
| Tip | Sportski ruksak |
| Volumen | 17 |
| Kolekcija | Aira & TechniC |
| Styl | Putni, Studentski |
| Dužina remena | 44 - 88 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Izdržljiv materijal, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
RUKSACI
„Praktičnost, udobnost i funkcionalnost. Značajke koje su neraskidivo povezane s ruksacima i ujedno su savršena modna alternativa torbicama. Ako mislite da je to upravo ono što tražite, pregledajte našu stranicu. U našoj ponudi imamo kako sportske ruksake koje možete lako ponijeti u planine, tako i elegantne pratitelje koji će savršeno naglasiti vaš urbani outfit.“
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.