Joanna Teal prostrani gradski ruksak na patent
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Jesi li u timu ljubitelja ruksaka jer ti se čini super praktično i istovremeno elegantno? Naravno, poznajemo sve prednosti koje ovaj dodatak ima. Ali ovdje smo otišli…
Više informacijaJesi li u timu ljubitelja ruksaka jer ti se čini super praktično i istovremeno elegantno? Naravno, poznajemo sve prednosti koje ovaj dodatak ima. Ali ovdje smo otišli korak dalje i u eleganciji. Joanna je naš bestseller i omiljeni gradski komad koji odlično stoji i u uredu. Ako želiš dodatak koji će se kombinirati praktički sam, ovaj model će ti olakšati svaki dan.
- Dva odvojena unutarnja džepa
- Prostrani unutarnji džep s dvostrukim zatvaranjem – patent i poklopac na magnet
- Praktični vanjski džepić na patent na prednjem i stražnjem dijelu ruksaka
- Unutarnji pregradci za mobitel i džepić na patent
- Podesivi naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 345 x 280 x 120 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 760 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Plava, Zelena |
| Volumen | 12 |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Elegantni, Za posao, Za svaki dan |
| Dužina remena | 52 - 97 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Nadvremenski, minimalistički i elegantan. Kolekcija SimplyV se lako snalazi i bez pozlate. Jer u jednostavnosti je ljepota. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyVuške igra čista linija, glatki materijal i nježni metalni detalji. Ukratko, ništa suvišno, a ipak ništa ne nedostaje. Dakle, koja će jednostavno biti Tvoja?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.