Nescio prostrani ruksak izrađen od izdržljivog materijala
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Želite li kupiti jedan ruksak za svoje kućanstvo koji može nositi mama na pilates, tata na kratko poslovno putovanje u inozemstvo, tinejdžer za izlazak s prijateljima?…
Više informacijaŽelite li kupiti jedan ruksak za svoje kućanstvo koji može nositi mama na pilates, tata na kratko poslovno putovanje u inozemstvo, tinejdžer za izlazak s prijateljima? Onda je Nescio vaš novi član. Jedina stvar koju ne možemo jamčiti ako imate samo jedan je da bi moglo doći do obiteljskih svađa oko njega.
- Univerzalni ruksak za svaku priliku
- Podstavljena stražnja strana
- Vanjska elastika za pričvršćivanje na kofer
- Veliki unutarnji prostor
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 440 x 300 x 150 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 740 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Tip | Sportski ruksak |
| Volumen | 20 |
| Styl | Putni, Studentski |
| Dužina remena | 44 - 84 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Izdržljiv materijal, Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Unutarnji džep na zip, Traka za kofer, Roll-top, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ruksaci
„Praktičnost, udobnost i funkcionalnost. Značajke koje su neraskidivo povezane s ruksacima i ujedno su savršena modna alternativa torbicama. Ako mislite da je to upravo ono što tražite, pregledajte našu stranicu. U našoj ponudi imamo kako sportske ruksake koje možete lako ponijeti u planine, tako i elegantne pratitelje koji će savršeno naglasiti vaš urbani outfit.“
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.