Foppe Teal veliki i prostrani putni ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ruksak koji ćeš zavoljeti na putovanjima zahvaljujući prostranosti i udobnosti, slično kao kod našeg ruksaka Teepy. Dizajn s potpunim otvaranjem omogućit će ti da više…
Više informacijaRuksak koji ćeš zavoljeti na putovanjima zahvaljujući prostranosti i udobnosti, slično kao kod našeg ruksaka Teepy. Dizajn s potpunim otvaranjem omogućit će ti da više nikada nećeš očajnički kopati po dnu tražeći četkicu za zube. Veliki pretinac može primiti sve tvoje stvari, dok manji džepovi uredno pohranjuju sitnice. A zahvaljujući pričvršćenju za kofer, postat će tvoj partner na svakom putovanju.
- Pretinac s potpunim otvaranjem na patent
- Vanjski džepovi na patent
- Mnoštvo unutarnjih pregrada
- Guma na stražnjoj strani ruksaka za pričvršćenje na kofer
- Podstavljene naramenice i leđa za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 420 x 290 x 160 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 900 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Plava, Zelena |
| Volumen | 19 |
| Styl | Putni |
| Dužina remena | 44 - 91 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Vodootporan materijal, Traka za kofer, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
90% PES Poliester
10% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ruksaci
Vremena kada su ruksaci značili samo školske torbe ili sportske komade za planinske ture davno su prošla. Sada ruksak može biti i elegantan dodatak za grad, šetnju, posao ili školu. Zato odaberi komad koji će pristajati tvojim leđima i usavršiti tvoj outfit do savršenstva. Još jedna neosporna prednost ruksaka je što imaš slobodne ruke, a leđa će ti sigurno biti zahvalna jer će cijela težina tvojih potrebština biti lijepo raspoređena na oba ramena.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.