Mikko Beige gradski prostrani ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Mikko je inspiriran našim kultnim ruksakom Joanna, a rezultat je ruksak koji uspijeva biti praktičan i šik u isto vrijeme. Elegantan oblik i diskretni dizajn čine ga…
Više informacijaMikko je inspiriran našim kultnim ruksakom Joanna, a rezultat je ruksak koji uspijeva biti praktičan i šik u isto vrijeme. Elegantan oblik i diskretni dizajn čine ga komadom koji se savršeno uklapa u grad, na kavu ili na glazbeni festival. Unutra ima mjesta za sve tvoje potrebne stvari, a pritom zadržava svoj šarm. Kada želiš imati slobodne ruke, a ostati stilska.
- Prostrani unutarnji džep s dvostrukim zatvaranjem – patent i magnet
- Praktični vanjski džepić na patent na stražnjem dijelu ruksaka
- Unutarnji odjeljci za mobitel i džepić na patent
- Unutarnji džep za laptop
- Podesivi naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 360 x 290 x 115 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 720 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Volumen | 12 |
| Styl | Elegantni, Za posao, Za svaki dan |
| Dužina remena | 42 - 87 cm |
| Volumen | 11-15 l l |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
RUKSACI
Praktičnost, udobnost i funkcionalnost. Svojstva koja su nerazdvojno povezana s ruksacima koji su savršena modna alternativa torbicama. Ako osjećaš da je to upravo ono što tražiš, prošetaj našim stranicama. U našoj ponudi imamo kako sportske ruksake koje mirno možeš ponijeti i u planine, tako i elegantne pratitelje koji će savršeno naglasiti tvoj gradski outfit.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.