Joanna Brown urbani prostrani ruksak s patentnim zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Jeste li timski putnik jer mislite da je super praktičan i moderan u isto vrijeme? Naravno, znamo sve prednosti ovog dodatka. No, ovdje smo iu ovoj eleganciji otišli…
Više informacijaJeste li timski putnik jer mislite da je super praktičan i moderan u isto vrijeme? Naravno, znamo sve prednosti ovog dodatka. No, ovdje smo iu ovoj eleganciji otišli dalje. Joanna je naš bestseler i naš omiljeni urbani komad koji se može koristiti i u uredu. Ako želite dodatak koji se može kombinirati, ovaj model će vam olakšati dan.
- Prostrani unutarnji džep s dvostrukim kopčanjem - patentnim zatvaračem i magnetnim preklopom
- Praktičan vanjski džep s patentnim zatvaračem na prednjoj i stražnjoj strani ruksaka
- Unutarnji pretinci za mobitel i džep s patentnim zatvaračem
- Podesive naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 345 x 280 x 120 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 760 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Smeđa |
| Tip | Elegantan ruksak |
| Volumen | 12 |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Elegantni, Za posao, Za svaki dan |
| Dužina remena | 52 - 97 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
SimplyV
Simple Vuch komadi, Simple Vuch!
Bezvremenska, minimalistička i elegantna. SimplyV kolekcija također odlično funkcionira bez svjetlucanja. Jer ljepota je u jednostavnosti. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyEarring imaju čiste linije, glatki materijal i fini metalic detalji. Ukratko, ništa ekstra i ništa nedostaje. Dakle, što će postati vaše?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.