Virion Dotty Dark Grey sportski roll-top ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Bilo da planiraš prošetati centrom ili šumskom stazom, ovaj ruksak na točkice držat će korak s tobom. Zahvaljujući roll-top zatvaranju prilagođava se količini stvari…
Više informacijaBilo da planiraš prošetati centrom ili šumskom stazom, ovaj ruksak na točkice držat će korak s tobom. Zahvaljujući roll-top zatvaranju prilagođava se količini stvari koje trenutno trebaš ponijeti. Tu su i udobni naramenice te dovoljno prostora uključujući prednji džep. Pa što kažeš, na vidikovac ili u grad?
- Vodootporni materijal i patentni zatvarači
- Remen za pričvršćivanje na kofer
- Odvojen unutarnji džep za laptop
- Mali džepić na naramenici sa patentnim zatvaračem
- Vanjski džepići sa patentnim zatvaračem
- Podstavljena leđa i naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 400 (540) x 300 x 120 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 700 g |
| Zatvaranje | Karabin |
| Uzorak | Točkasti |
| Boja | Siva |
| Volumen | 19 |
| Kolekcija | DOTS |
| Styl | Sportski, Putni |
| Dužina remena | 50 - 100 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Džep za bocu, Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Vodootporan materijal, Traka za kofer, Roll-top, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
90% PES Poliester
10% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
DOTS
Daj boju sivilu! Točkice kao stvar srca.
Kolekcija DOTS je proslava točkica u svim njihovim oblicima. Razigrane, slatke i nezaobilazne, upravo onakve kakve trebaju biti. Točkice su kod nas u Vuchu stvar srca koja postupno prožima sve više dizajna. Svaki komad iz ove kolekcije donosi dozu radosti, šmeka i lagane nostalgije. Ako te točkice zabavljaju jednako kao i nas, DOTS će te osvojiti na prvi pogled i više te neće pustiti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.