Foppe Grey velik i prostran putni ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ruksak koji ćeš zavoljeti na putovanjima zahvaljujući prostornosti i udobnosti, slično kao i naš ruksak Teepy. Dizajn koji se u potpunosti otvara pobrinuti će se da više…
Više informacijaRuksak koji ćeš zavoljeti na putovanjima zahvaljujući prostornosti i udobnosti, slično kao i naš ruksak Teepy. Dizajn koji se u potpunosti otvara pobrinuti će se da više nikada ne budeš očajnički tražio četkicu za zube. Velika komora prima sve tvoje stvari, a manje džepove koristiti za organizaciju sitnica. Zahvaljujući ručki za prtljag, bit će ti partner na svakom putovanju.
- Komora koja se u potpunosti otvara
- Vanjski džepovi sa zatvaračem
- Mnogo unutarnjih pregrada
- Gumena traka na leđima ruksaka za pričvršćivanje na kofer
- Ojačane i polstirane naramenice i leđa za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 420 x 290 x 160 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 900 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Siva |
| Volumen | 19 |
| Styl | Putni |
| Dužina remena | 44 - 91 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Vodootporan materijal, Traka za kofer, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
90% PES Poliester
10% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ruksaci
Vremena kada su ruksaci značili samo školske torbe ili sportske komade za planinarenje odavno su prošla. Sada ruksak može biti i elegantan dodatak za šetnju gradom, posao ili školu. Odaberi komad koji odgovara tvojim leđima i savršeno upotpunjuje tvoj outfit. Dodatna neosporna prednost ruksaka jest da imaš slobodne ruke, a tvoja će ti leđa zasigurno zahvaliti jer će se težina tvog tereta lijepo rasporediti na oba ramena.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.