Foppe Mustard veliki i prostrani putni ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ruksak koji ćeš zavoljeti na putovanjima zbog prostranosti i udobnosti, slično kao naš ruksak Teepy. Dizajn s potpunim zatvaračem pobrinut će se da nikad više nećeš…
Više informacijaRuksak koji ćeš zavoljeti na putovanjima zbog prostranosti i udobnosti, slično kao naš ruksak Teepy. Dizajn s potpunim zatvaračem pobrinut će se da nikad više nećeš očajnički tražiti četkicu za zube. Veliki džep može podnijeti sve tvoje stvari, a manji džepići će pregledno pohraniti sitnice. A zahvaljujući ručki za kofer postat će tvoj partner na svakom putovanju.
- Potpuno otvarajući džep
- Vanjski džepovi na zatvarač
- Puno unutarnjih pregrada
- Guma na stražnjoj strani ruksaka za pričvršćivanje na kofer
- Podstavljeni naramenice i leđa za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 420 x 290 x 160 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 900 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Žuta |
| Volumen | 19 |
| Styl | Putni |
| Dužina remena | 44 - 91 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Vodootporan materijal, Traka za kofer, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ruksaci
Vremena kada su ruksaci značili samo školske torbe ili sportske komade za planinske ture davno su prošla. Sada ruksak može biti i elegantnim dodatkom za grad na šetnju, na posao ili u školu. Zato odaberi komad koji će pristajati tvojim leđima i dotjerati tvoj outfit do savršenstva. Još jedna neosporna prednost ruksaka je što imaš slobodne ruke, a leđa će ti također zahvaliti jer će se cijela težina tvojih potreba lijepo rasporediti na oba ramena.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.