Brielle Dark Green prostrani sportski eco ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Brielle je eko ruksak za one koji žele nešto ekstra za svoje avanture, a istovremeno im srce kuca za naš planet. S mogućnošću povećanja volumena pomoću bočnih remena i…
Više informacijaBrielle je eko ruksak za one koji žele nešto ekstra za svoje avanture, a istovremeno im srce kuca za naš planet. S mogućnošću povećanja volumena pomoću bočnih remena i sportskim izgledom, Brielle je savršen za svakodnevno nošenje sa sviješću da biraš održiviji put.
- Veći sportski ruksak
- Izrađen od recikliranog materijala
- Pomoću bočnih remena moguće je povećati volumen ruksaka
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 400 (630) x 370 x 130 mm |
| Materijal | Ekološki materijal, Tekstil |
| Težina | 600 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Zelena |
| Volumen | 20 (30) |
| Kolekcija | ECO |
| Styl | Sportski, Putni |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Izdržljiv materijal, Roll-top, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
MATERIJAL
100% Reciklirani Poliester Oxford
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Eco ruksaci
Otkrij eco ruksake od Vucha, zahvaljujući kojima će tvoj sljedeći izlet biti nešto održiviji, ali istovremeno i dalje dovoljno stylish. Naše ruksake proizvodimo od održivih materijala, kao što su reciklirani oxford i reciklirani ribbon.
Kod ruksaka naš je cilj stvoriti savršenu ravnotežu između originalnog izgleda, kvalitetne izrade i održivog materijala. Jednostavno rečeno, eco u Vuch izdanju nije nikakva dosada. Zato odaberi svoj novi eco ruksak i kreni u susret novim doživljajima s poštovanjem prema prirodi.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.