Elion Pink veliki putni ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Elion je doslovno najveći prijatelj za velike avanture. To je najprostraniji ruksak u našem portfelju, koji ti omogućava da spakiraš sve potrebno i još malo više. Njegov…
Više informacijaElion je doslovno najveći prijatelj za velike avanture. To je najprostraniji ruksak u našem portfelju, koji ti omogućava da spakiraš sve potrebno i još malo više. Njegov roll-top dizajn i reflektirajući logo, kao i reflektirajuća nit na prednjoj strani, učinit će te vidljivim bilo da si u planinama ili na urbanom istraživanju.
- Najveći Vuch putni ruksak
- Roll-top sustav, mogućnost proširenja prostora
- Gumenizirani prednji i gornji dio
- Reflektirajući logo i nit na prednjoj strani ruksaka
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 510 (660) x 380 x 160 mm |
| Materijal | Umjetna koža, Tekstil |
| Težina | 850 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Ružičasta |
| Volumen | 31 (40) |
| Styl | Putni |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Džep za bocu, Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Vodootporan materijal, Roll-top, Džep za prijenosno računalo, Reflektirajući detalji |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
50% PES Poliester
50% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ruksaci
Praktičnost, udobnost i funkcionalnost. Značajke koje su neraskidivo povezane s ruksacima i ujedno su savršena modna alternativa torbicama. Ako mislite da je to upravo ono što tražite, pregledajte našu stranicu. U našoj ponudi imamo kako sportske ruksake koje možete lako ponijeti u planine, tako i elegantne pratitelje koji će savršeno naglasiti vaš urbani outfit.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.