Eike Grey velika poslovna torba
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Velika torba koja savladava čak i tvoj zahtjevni dan. Materijal poput torbe Wennie osigurava otpornost, ribbon trake dodaju stilski detalj. Stane A4 format i mnogo…
Više informacijaVelika torba koja savladava čak i tvoj zahtjevni dan. Materijal poput torbe Wennie osigurava otpornost, ribbon trake dodaju stilski detalj. Stane A4 format i mnogo drugih neophodnih stvari, a zahvaljujući unutarnjim džepovima imat ćeš pregled svega. Idealan suputnik za posao, školu i putovanja između.
- Velika torba s čvrstim dnom
- Glavno zatvaranje na patent
- Unutarnji pretinci za sitnice, džep na patent
- Duge udobne ribbon ručke koje pristaju na podlakticu i rame
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 280 x 360 x 110 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 600 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Siva |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Velike torbe
Nažalost, nismo u Hogwartsu i nemamo Hermioninu čarobnu torbu u koju stane čak i šator. Ali srećom živimo u svijetu gdje su velike torbe in i postoji Vuch koji ih ima cijelu sekciju, tako da možeš odabrati svoju veliku ljepotica u koju ćeš staviti sve neophodne i suvišne stvari koje trenutno trebaš ponijeti sa sobom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.