Neela Teal velika torba za nošenje preko ramena
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Službeno završavamo potragu za savršenom velikom torbom koja će se uklopiti s tvojom omiljenom crossbody torbom Fossy Mini. Pronašli smo je. Ili bolje rečeno,…
Više informacijaSlužbeno završavamo potragu za savršenom velikom torbom koja će se uklopiti s tvojom omiljenom crossbody torbom Fossy Mini. Pronašli smo je. Ili bolje rečeno, dizajnirali smo je. Neela ima prostranu unutarnju džepnu, praktičan vanjski džep na prednjoj strani torbe i kultnu slijepu dekoraciju na površini torbe. Metalni detalji nenametljivo se uklapaju s bojom, pa je njen monokromatski izgled precizno doveden do savršenstva.
- Elegantan dizajn s vanjskim džepom bez zatvarača
- Torba s čvrstim dnom koje štite 4 metalne nožice
- Glavno zatvaranje na patent
- Dio torbe je crossbody remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 250 x 340 x 90 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 620 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Geometrijski |
| Boja | Plava, Zelena |
| Kolekcija | Shape of Diamond |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 77 - 140 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Shape of Diamond
Budi stylish i jedinstvena sa Shape of Diamond!
Upravo razgledaš dragulje i dijamante našeg portfelja. Bestselleri Cary i Carrie postali su ikona koja nas je inspirirala za dizajn drugih luksuznih Vušek. Cijelu kolekciju Shape of Diamond krasi elegantna igra sa slijepim tiskom i neobičnim metalnim detaljima. Koja će te onda torba, ruksak ili novčanik osvojiti i više te ne pustiti?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.