Coalie Diamond Pink crossbody torba s patentnim zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Puder ružičasta je svakako jedna od osnovnih boja koje ne bi smjele nedostajati ni u jednom ormaru. Želite li jednostavnu kombiniranu torbicu koju možete nabaciti na…
Više informacijaPuder ružičasta je svakako jedna od osnovnih boja koje ne bi smjele nedostajati ni u jednom ormaru. Želite li jednostavnu kombiniranu torbicu koju možete nabaciti na jedno rame ili više volite crossbody? Samo malo povucite podesivi remen i imate ono što želite. U svakom slučaju, ruke će vam uvijek biti slobodne.
- Iznenađujuće prostran crossbody
- Remen podesiv točno prema vašoj visini
- Oblik torbice se prilagođava kada je napunite
- Površinska obrada sa slijepim tiskom
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 50 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 270 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Geometrijski |
| Boja | Ružičasta |
| Tip | Crossbody torba |
| Kolekcija | Shape of Diamond |
| Styl | Elegantni, Za svaki dan |
| Dužina remena | 76 - 138 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Shape of Diamond
Budite moderni i jedinstveni uz Shape of Diamond!
Trenutno gledate dragulje i dijamante iz našeg portfelja. Uspješne Cary i Carrie postale su ikone koje su nas inspirirale da dizajniramo druge luksuzne Vuch komade. Cijela kolekcija Shape of Diamond ukrašena je elegantnom igrom sa slijepim tiskom i neobičnim metalic detaljima. Dakle, koji će vam ruksak, torbica ili novčanik osvojiti srce i neće ga pustiti?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.