Flug Grey ruksak na točkice i crossbody u jednom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ovoj okrugloj slatkici nemoguće je odoljeti. Naravno da ima točkice. Naravno da se igra bojama. I naravno da nije samo ruksak. Flug ima čak dva načina nošenja. Prvi je…
Više informacijaOvoj okrugloj slatkici nemoguće je odoljeti. Naravno da ima točkice. Naravno da se igra bojama. I naravno da nije samo ruksak. Flug ima čak dva načina nošenja. Prvi je očit – mali ruksak s puno džepića. Jednostavnim preklapanjem u dvije sekunde ga pretvaraš u crossbody partnera. Ne preostaje nam nego reći da će Flug biti tvoj bestseller od jutra do večeri.
- Dva glavna džepa i jedan stražnji džepić za sitnice na patent
- Podesivi naramenice
- Može se nositi na više načina
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 250 x 215 x 100 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 369 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Točkasti |
| Boja | Siva |
| Tip | Elegantan ruksak |
| Volumen | 5 |
| Kolekcija | DOTS |
| Styl | Elegantni, Za svaki dan |
| Dužina remena | 98 - 182 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | 2 u 1, Dugi remen za rame, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
DOTS
Daj boju sivoj! Točkice kao stvar srca.
Kolekcija DOTS je proslava točkica u svim njihovim oblicima. Razigrane, slatke i nezaobilazne, upravo onakve kakve trebaju biti. Točkice su kod nas u Vuchu stvar srca koja postupno prožima sve više dizajna. Svaki komad iz ove kolekcije donosi dozu radosti, šmeka i lagane nostalgije. Ako te točkice zabavljaju jednako kao i nas, DOTS će te osvojiti na prvi pogled i više te neće pustiti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.