Mellora Yellow prostran urbani ruksak od izdržljivog materijala
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Ovaj iznimno izdržljivi ruksak savršen je za sve. Mellora je pogodan za djevojke i za dječake. S njim možete sjesti u školsku klupu, prošetati gradom ili čak ići na…
Više informacijaOvaj iznimno izdržljivi ruksak savršen je za sve. Mellora je pogodan za djevojke i za dječake. S njim možete sjesti u školsku klupu, prošetati gradom ili čak ići na planinarenje. Kamo god pošli s njim, nosit će sve vaše važne stvari.
- Unutarnji odvojeni pretinac za mini laptop
- Mali unutarnji džep s patentnim zatvaračem
- Kopčanje patentom
- Podesive naramenice
- Izuzetno čvrst i izdržljiv materijal
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 380 x 250 x 180 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 590 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Žuta |
| Tip | Sportski ruksak |
| Volumen | 17 |
| Kolekcija | Aira & TechniC |
| Styl | Putni, Studentski |
| Dužina remena | 44 - 88 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
RUKSACI
„Praktičnost, udobnost i funkcionalnost. Značajke koje su neraskidivo povezane s ruksacima i ujedno su savršena modna alternativa torbicama. Ako mislite da je to upravo ono što tražite, pregledajte našu stranicu. U našoj ponudi imamo kako sportske ruksake koje možete lako ponijeti u planine, tako i elegantne pratitelje koji će savršeno naglasiti vaš urbani outfit.“
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.