Sabin Teal ultra udobna crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Popusti do -50 % znače samo jedno. Odaberi komad koji ćeš s veseljem nositi iznova i iznova. Uz to do 30. 4. uz besplatnu dostavu iznad 20 €.
Ujutro baciš torbicu preko ramena i cijeli dan se više ne želiš ni o čemu brinuti? Sabin će čuvati sve tvoje najvažnije stvari umjesto tebe. Široki tekstilni crossbody…
Više informacijaUjutro baciš torbicu preko ramena i cijeli dan se više ne želiš ni o čemu brinuti? Sabin će čuvati sve tvoje najvažnije stvari umjesto tebe. Široki tekstilni crossbody remen bit će ti udoban i možeš ga podesiti točno prema svojoj visini. Ako tražiš praktičnost i nemaš mjesta za komplikacije u svom životu, ovo je torbica za tebe.
- Unutarnji odjeljci i džepovi sa zatvaračem
- Podesivi remen preko ramena
- Zatvaranje torbice na patent
- Čvrsto dno i fleksibilan materijal
- Jednostavan i čist dizajn
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 230 x 240 x 120 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 280 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Plava, Zelena |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Putni, Za svaki dan |
| Dužina remena | 95 - 140 cm |
| Odgovara A4 | ne |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Bezvremenski, minimalistički i elegantan. Kolekcija SimplyV može se lako snaći i bez pozlate. Jer ljepota je u jednostavnosti. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyVuške igra čista linija, glatki materijal i nježni metalni detalji. Ukratko, ništa suvišno, a ipak ništa ne nedostaje. Kakva će biti jednostavno tvoja?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.