Noemi Beige velika torba na patent s crossbody remenom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Popusti do -50 % znače samo jedno. Odaberi komad koji ćeš s veseljem nositi iznova i iznova. Uz to do 30. 4. uz besplatnu dostavu iznad 20 €.
Jesi li se pitala kako bi izgledalo da je naš bestseller Wennie viši nego širi? Izgledao bi kao Noemi. A dodali smo joj još nešto ekstra. Zadržali smo čvrste…
Više informacijaJesi li se pitala kako bi izgledalo da je naš bestseller Wennie viši nego širi? Izgledao bi kao Noemi. A dodali smo joj još nešto ekstra. Zadržali smo čvrste podstavljene ručke za najudobnije nošenje. Za bolju manipulaciju dodali smo im ušice, tako da ne moraju stalno stajati u pozoru. Ova shopper torba neće izgubiti ravnotežu zahvaljujući četiri metalne nožice na dnu torbe, tako da nema opasnosti od ogrebotina ili oštećenja.
- Čvrsta torba s čvrstim dnom koje štite 4 metalne nožice
- Veliki džep potpuno zatvoren patentom
- Dio torbe je crossbody remen
- Nudi nekoliko načina nošenja
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 340 x 250 x 125 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 640 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 82 - 152 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Bezvremenska, minimalistička i elegantna. Kolekcija SimplyV može se lako snaći i bez pozlate. Jer ljepota je u jednostavnosti. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyV torbe ima čista linija, glatki materijal i nježni metalni detalji. Ukratko, ništa suvišno, a opet ništa ne nedostaje. Koja će jednostavno biti Tvoja?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.