Sora Rio Green velika torba od rafije
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Popusti do -50 % znače samo jedno. Odaberi komad koji ćeš s veseljem nositi iznova i iznova. Uz to do 30. 4. uz besplatnu dostavu iznad 20 €.
Velika torba s mirisom ljeta. Ovaj model u sebi spaja lakoću rafije i eleganciju detalja od eko kože. To je torba za dane kada se nećeš zadovoljiti s malo. S lakoćom će…
Više informacijaVelika torba s mirisom ljeta. Ovaj model u sebi spaja lakoću rafije i eleganciju detalja od eko kože. To je torba za dane kada se nećeš zadovoljiti s malo. S lakoćom će ponijeti knjigu, naočale i manju kupovinu. Duge ručke osiguravaju udobnost pri nošenju preko ramena, dok promišljeni dizajn daje tvom ljetnom outfitu šmek.
- Glavno zatvaranje na magnet
- Dizajn s efektom rafije
- Unutarnji džepić na patent + dva mala pregradka
- Duge ručke za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 270 x 460 x 130 mm |
| Materijal | Umjetna koža, Polipropilen |
| Težina | 520 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Višebojan, Pleteni |
| Boja | Zelena |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 57 cm |
| Odgovara A4 | ne |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
52 % PU poliuretan
24 % PP polipropilen
24 % pamuk
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
VELIKE TORBE
Nažalost nismo u Hogwartsu i nemamo na raspolaganju Hermioninu čarobnu torbu u koju stane i šator. Ali srećom živimo u svijetu gdje su in velike torbe i tu je i Vuch koji ima cijelu sekciju takvih torbi, pa možeš odabrati svoju veliku ljepoticu u koju ćeš staviti sve nužno i suvišno što trenutno trebaš imati sa sobom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.