Glenn Black gradski ruksak od dvostrukog materijala
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Dani kada je ruksak značio glomaznu sportsku torbu s debelim naramenicama davno su prošli. Ruksak sada u potpunosti može zamijeniti torbicu i možete ga nositi na posao,…
Više informacijaDani kada je ruksak značio glomaznu sportsku torbu s debelim naramenicama davno su prošli. Ruksak sada u potpunosti može zamijeniti torbicu i možete ga nositi na posao, jer uz Glenn Black ruksak jednostavno možete biti dama s ruksakom.
- Sportski dizajn – kombinacija dva materijala
- Kopčanje patentnim zatvaračem i magnetom
- Unutarnji i vanjski džepovi
- Podesive naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 310 x 250 x 120 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 429 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Višebojan |
| Boja | Crna |
| Tip | Elegantan ruksak |
| Volumen | 9 |
| Kolekcija | Aira & TechniC |
| Styl | Za svaki dan, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 53 - 69 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Izdržljiv materijal, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Mali ruksaci
„Jeste li sami sebe uvjerili da je ruksake teško kombinirati? Vrijeme je da prekinemo ovakvo razmišljanje. S našim VUCH ruksacima, koji su vrlo razigrani i slatki, uvjerit ćemo vas da ih možete nositi praktički bilo gdje. Čak mislimo da će oni biti najcjenjeniji komad vaše garderobe.“
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.