Gabi Pink ženska ručna torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
„Kladim se da već dugo tražite nekog prikladnog i elegantnog partnera poput mene! Slažete li se? Zajedno možemo otići na lijepu slasticu, spoj i čak divlju zabavu!…
Više informacija„Kladim se da već dugo tražite nekog prikladnog i elegantnog partnera poput mene! Slažete li se? Zajedno možemo otići na lijepu slasticu, spoj i čak divlju zabavu! Spremna sam za svaku avanturu!”
- Uklonjiva unutarnja torba s patentnim zatvaračem
- Dvije ručke
- Dva patentna zatvarača za zatvaranje torbe
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 280 x 250 x 140 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 870 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Ružičasta |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 78 - 142 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | 2 u 1, Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
RUČNE TORBICE
„Razmišljate o kupnji torbice koja vam nikada neće uteći iz ruku? Ne razmišljajte više o tome i priuštite si je. Osim toga, možete izabrati između mnogih oblika, boja, varijanti. Ukratko, ovdje ćete pronaći upravo onu koja će vas izvrsno nadopuniti. Vjerujemo da ćete biti nerazdvojni partneri koji će ići ruku pod ruku.“
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.