Coalie Dark Blue crossbody torba s patentnim zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
„Tako malena da jedva da znate za nju. I toliko lijepa da će je ljudi oko vas definitivno primijetiti. Ovo je nevjerojatno zgodna Coalie Dark Blue torbica koju lako…
Više informacija„Tako malena da jedva da znate za nju. I toliko lijepa da će je ljudi oko vas definitivno primijetiti. Ovo je nevjerojatno zgodna Coalie Dark Blue torbica koju lako možete prebaciti preko ramena i pripremiti se za novu avanturu.“
- Zip kopčanje
- Remen preko ramena
- Vuch Logo
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 50 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 270 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Boja | Plava |
| Tip | Crossbody torba |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Za svaki dan |
| Dužina remena | 76 - 138 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
CROSSBODY
„Kad je netko ponosan na nas, grije nam srce. Ali biste li vjerovali da možete biti ponosni i na svoju torbicu? Ona koja to zaslužuje je crossbody torbica. Možete biti ponosni što je imate. Zbog njezine praktičnosti, popularnosti ili bezvremenosti? Sami odaberite razlog.“
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.