Gabi Brown elegantna torbica za ruke
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Uz Gabi Brown torbicu sigurno ćete biti moderni. Smeđa torbica nije nešto svakodnevno što je u svakom ormaru. I mislimo da je to šteta. Budući da se ova boja dobro…
Više informacijaUz Gabi Brown torbicu sigurno ćete biti moderni. Smeđa torbica nije nešto svakodnevno što je u svakom ormaru. I mislimo da je to šteta. Budući da se ova boja dobro kombinira, neće ukrasti svu pažnju, a ujedno neće biti dosadna već zanimljiva.
- Uklonjiva unutarnja torba s patentnim zatvaračem
- Dvije ručke
- Dva patentna zatvarača za zatvaranje torbe
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 280 x 250 x 140 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 870 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Smeđa |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 78 - 142 cm |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | 2 u 1, Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
SimplyV
Simple Vuch komadi, Simple Vuch!
Bezvremenska, minimalistička i elegantna. SimplyV kolekcija također odlično funkcionira bez svjetlucanja. Jer ljepota je u jednostavnosti. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyEarring imaju čiste linije, glatki materijal i fini metalic detalji. Ukratko, ništa ekstra i ništa nedostaje. Dakle, što će postati vaše?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.