Tiara Diamond Blue gradski prostrani ruksak na zip
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Na prvi pogled minimalistički, na drugi elegantno riješen. Glavni džep kombinira zip i patent za jednostavno i pouzdano zatvaranje. Unutra ćeš pronaći podstavljeni…
Više informacijaNa prvi pogled minimalistički, na drugi elegantno riješen. Glavni džep kombinira zip i patent za jednostavno i pouzdano zatvaranje. Unutra ćeš pronaći podstavljeni odjeljak za manji laptop i praktične džepove za sitnice. Na stražnjoj strani su dva zip džepa idealna za mobitel, ključeve ili druge potrebne stvari. Podesivi naramenice bez problema podnose svakodnevnu upotrebu, a ti ćeš imati slobodne ruke.
- Dvostruko zatvaranje glavnog džepa – zip i patent
- Prednji džep na zip, unutarnji odjeljak za mali laptop i manji džepovi
- Podesive naramenice
- Stražnji džep na zip idealan za mobitel ili ključeve
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 400 x 290 x 115 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 770 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Plava |
| Volumen | 13 |
| Kolekcija | Shape of Diamond |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 50 - 90 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Shape of Diamond
Budi stilska i jedinstvena s Shape of Diamond!
Upravo proučavaš dragulje i dijamante našeg portfelja. Bestselleri Cary i Carrie postali su ikona koja nas je inspirirala za dizajn drugih luksuznih Vušek. Cijelu kolekciju Shape of Diamond krasi elegantna igra s blind tiskom i neobičnim metalnim detaljima. Koji će ruksak, torbica ili novčanik osvojiti tvoje srce i više te neće pustiti?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.