Tricia Basic Green elegantna torbica s podesivim remenom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Tricia Basic je novo lice naše ikonične torbice u praktičnom, ali i dalje elegantnom izdanju. Kopira ikonični polumjesečasti oblik, dolazi u čvrstom i jednostavnom…
Više informacijaTricia Basic je novo lice naše ikonične torbice u praktičnom, ali i dalje elegantnom izdanju. Kopira ikonični polumjesečasti oblik, dolazi u čvrstom i jednostavnom obliku te se igra kontrastima. Dobit ćeš je odmah s dva različita remena. Široki za udobno nošenje i lančić koji je pretvara u nakit. A što je najbolje? Ostavlja ti slobodne ruke da možeš živjeti punim plućima s kavom u jednoj, telefonom u drugoj i srcem otvorenim svakoj novoj avanturi.
- Novi dizajn omiljene torbice oko struka Tricia
- Glavni zatvarač na patent
- Unutarnji odjeljak za sitnice
- Vanjski džepić na patent
- Dva remena - široki i lančani
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 140 x 290 x 40 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 555 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Zelena |
| Styl | Elegantni, Putni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 106 cm a 85 - 127 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Mali |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Crossbody
Bezvremenski klasik koji možeš nositi ljeti i zimi, na posao i u šetnju, uz tenisice i uz salonke. Crossbody torbica je jednostavno komad koji ćeš sigurno podnijeti. Zahvaljujući dugom remenu baciš je preko ramena i imaš sigurnost da ti neće kliziti s njega niti padati bilo gdje, a ruke će ti biti slobodne za mobitel ili kavicu. Možeš birati između nekoliko boja, materijala i veličina. Zato se upusti u to i pusti crossbody torbicu uz sebe.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.