Eloa Blue prostrani ruksak za kolica Engelis
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Upoznaj se s novim brendom Engelis, koji donosi najbolje od torbi i ruksaka koje poznaješ od VUCH-a. Ruksak koji ima sve na svom mjestu. Više džepova znači više mjesta…
Više informacijaUpoznaj se s novim brendom Engelis, koji donosi najbolje od torbi i ruksaka koje poznaješ od VUCH-a.
Ruksak koji ima sve na svom mjestu. Više džepova znači više mjesta za bočicu, užinu i vlastite stvari. Čvrsta petlja podnosi svakodnevno opterećenje, a uklonjivi okrugli džepić prima dude koju želiš imati što brže pri ruci. Praktičan i izdržljiv ruksak spreman na sve što dan donese, bilo da se krećeš po gradu ili na izletu s kolicima.
- Izdržljiv i periv materijal
- Čvrsti remeni s pojačanim karabinerima za pričvršćivanje na kolica
- Pojačano otvaranje glavnog džepa za bolji pristup
- Pregledna i praktična unutrašnja podjela džepova
- Futrola za dudu je dio pakovanja
- Termo džepovi za bocu
- Unisex dizajn
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 400 x 310 x 170 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 900 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Plava |
| Volumen | 21 |
| Kolekcija | Engelis |
| Styl | Putni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 40 - 85 cm |
| Volumen | 21-25 l l |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | 2 u 1, Džep za bocu, Traka za kolica, Skriveni džep, Termalni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PES Poliester
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
ENGELIS RUKSACI
Ruksaci Engelis donose udobnost i slobodu koje roditelji cijene u svakodnevnoj užurbanosti i na duljim putovanjima. Kompaktni su, ali dovoljno prostrani, sa sigurnim zatvaranjem i čvrstim remenima za udobno nošenje. Zahvaljujući pametnom unutrašnjem rasporedu lako ćeš pronaći točno ono što trebaš i imat ćeš slobodne ruke za sve ostalo. Ruksaci Engelis spajaju funkcionalnost, izdržljivost i čist dizajn koji se slaže s kolicima i samostalno.