Foppe Air Brown veliki i prostrani putni ruksak
Proizvod je trenutno rasprodan
Kada će ponovno biti na stanju?Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Putovanje bez stresa počinje na leđima. Veliki glavni prostor ruksaka Foppe Air može primiti sve tvoje stvari, a zahvaljujući praktičnom zatvaranju na zip po cijelom…
Više informacijaPutovanje bez stresa počinje na leđima. Veliki glavni prostor ruksaka Foppe Air može primiti sve tvoje stvari, a zahvaljujući praktičnom zatvaranju na zip po cijelom opsegu, možeš mu pristupiti i u redu na aerodromu bez panike. Unutra i vani pronaći ćeš pametne džepove koji će ti olakšati pakiranje i pronalaženje sitnica. A kada trebaš potrčati s kofferom? Zahvaljujući stražnjem pričvršćivanju to će ići glatko kao po loju.
- Glavni džep koji se potpuno otvara na zip
- Mnogo unutarnjih i vanjskih džepova na zip
- Mogućnost pričvršćivanja na koffer
- Podstavljeni naramenice i leđa za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 420 x 290 x 160 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 970 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Smeđa |
| Volumen | 19 |
| Styl | Putni |
| Dužina remena | 44 - 91 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Vodootporan materijal, Traka za kofer, Džep za prijenosno računalo, Reflektirajući detalji |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PES Poliester
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ruksaci
Vremena kada su ruksaci značili samo školske torbe ili sportske komade za planinske ture davno su prošla. Sada ruksak može biti i elegantnim dodatkom za grad na šetnju, na posao ili u školu. Zato odaberi komad koji će pristajati tvojim leđima i dotjerati tvoj outfit do savršenstva. Još jedna neosporna prednost ruksaka je što imaš slobodne ruke, a leđa će ti također biti zahvalna jer će se cijela težina tvojih potrebština lijepo rasporediti na oba ramena.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.