Fabrizio Black elegantan prostrani ruksak s patentnim zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Zgodan ruksak koji savršeno obavlja sve zadatke, mekani je ali zadržava oblik. Ovaj novi PU ruksak kombinira tri u jednom: stil, praktičnost i zabavu. Sa prekrasnom…
Više informacijaZgodan ruksak koji savršeno obavlja sve zadatke, mekani je ali zadržava oblik. Ovaj novi PU ruksak kombinira tri u jednom: stil, praktičnost i zabavu. Sa prekrasnom strukturiranom teksturom i mnogo džepova gdje možete sakriti sve od ključeva do tajnih poslastica. Savršen za svakodnevne avanture uz dozu elegancije!
- Glavno zatvaranje na patent
- Petlja za privješenje ključeva
- Mnogo unutarnjih džepova
- Podesive naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 405 x 280 x 150 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 700 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Volumen | 17 |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 45 - 83 cm |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Unutarnji džep na zip, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ruksaci
Vremena kada su ruksaci značili samo školske torbe ili sportsku opremu za planinarenje davno su prošla. Sada ruksak može biti i elegantan dodatak za šetnju gradom, posao ili školu. Odaberite komad koji odgovara vašim leđima i savršeno upotpunjuje vaš outfit. Dodatna prednost ruksaka je da imate slobodne ruke, a vaša će vam leđa zasigurno biti zahvalna jer se težina vaših potreba lijepo raspoređuje na oba ramena.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.