Eloa Flowers Black prostrani ruksak za kolica Engelis
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Upoznaj novi brend Engelis, koji donosi najbolje od torbi i ruksaka koje poznaješ od VUCH-a. Praktičan ruksak u nježnom cvjetnom dizajnu koji održava red i u…
Više informacijaUpoznaj novi brend Engelis, koji donosi najbolje od torbi i ruksaka koje poznaješ od VUCH-a.
Praktičan ruksak u nježnom cvjetnom dizajnu koji održava red i u najužurbanijim danima. Zahvaljujući nekoliko džepova, uvijek znaš gdje posegnuti za bočicom, užinom ili svojim sitnicama. Čvrsta petlja izdržava svakodnevnu upotrebu, a odvojiva okrugla torbica idealna je za dudu ili druge sitnice koje trebaš imati pri ruci. Izdržljiv, pregledan i spreman pratiti te na gradskim šetnjama i šetnjama s kolicima.
- Izdržljiv i periv materijal
- Čvrste naramenice s ojačanim karabinerima za pričvršćivanje na kolica
- Ojačano otvaranje glavnog džepa za bolji pristup
- Pregledna i praktična unutarnja podjela džepova
- Futrola za dudu je dio pakovanja
- Termo džep za bocu
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 400 x 310 x 170 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 880 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Cvjetni |
| Boja | Crna |
| Volumen | 21 |
| Kolekcija | Engelis |
| Styl | Putni, Za slobodno vrijeme |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | 2 u 1, Džep za bocu, Traka za kolica, Skriveni džep, Termalni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
50% PU Poliuretan
50% PES Poliester
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
ENGELIS RUKSACI
Ruksaci Engelis donose udobnost i slobodu koje roditelji cijene u svakodnevnoj užurbanosti i na dužim putovanjima. Kompaktni su, ali dovoljno prostrani, sa sigurnim zatvaranjem i čvrstim naramenicama za udobno nošenje. Zahvaljujući pametnom unutarnjem rasporedu lako pronalaziš upravo ono što ti treba, a ruke su ti slobodne za sve ostalo. Ruksaci Engelis spajaju funkcionalnost, izdržljivost i čist dizajn koji pristaje uz kolica ili samostalno.