Tricia Creme elegantna torba oko struka s podesivim remenom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Tricia je torbica za oko struka koja se puno više uklapa u gradsko okruženje nego u prirodu. Ali uvijek će dobro izgledati. Klasičan oblik sedla kombiniran s širokim,…
Više informacijaTricia je torbica za oko struka koja se puno više uklapa u gradsko okruženje nego u prirodu. Ali uvijek će dobro izgledati. Klasičan oblik sedla kombiniran s širokim, odvojivim remenom nudi bezbroj mogućnosti stiliziranja. Kombinacija materijala osigurava kontinuirano otkrivanje s čim se još može uskladiti.
- Preklop s magnetskim pinom temeljen na bestseleru Joanna
- Unutra jedan džep na zatvarač
- Podesivi remen (80 – 125 cm)
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 150 x 240 x 55 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 490 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Elegantni, Putni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 80 - 125 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
SimplyV
Simple Vuch komadi, Simple Vuch!
Bezvremenska, minimalistička i elegantna. SimplyV kolekcija također odlično funkcionira bez svjetlucanja. Jer ljepota je u jednostavnosti. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyEarring imaju čiste linije, glatki materijal i fini metalic detalji. Ukratko, ništa ekstra i ništa nedostaje. Dakle, što će postati vaše?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.