Joanna Dotty Fribon gradski prostrani ruksak na patent
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Na moju dušu, na Fribon uši, na mačju savjest, zaklinjem se da je ovaj ruksak još malo bolji od svojih prethodnika. A pogotovo te uši. Ojačali smo ih. Srećom, kod…
Više informacijaNa moju dušu, na Fribon uši, na mačju savjest, zaklinjem se da je ovaj ruksak još malo bolji od svojih prethodnika. A pogotovo te uši. Ojačali smo ih. Srećom, kod ruksaka je to nešto lakše nego kod nas ljudi, jer vježbi za jačanje ušiju stvarno nema puno.
- Dvostruko glavno zatvaranje – patent i magnet
- Unutarnji i vanjski džepovi na patent
- Unutarnji pregradci bez zatvaranja
- Ojačani naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 320 x 280 x 120 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 590 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Točkasti |
| Boja | Siva |
| Volumen | 12 |
| Kolekcija | DOTS |
| Styl | Studentski, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 45 - 84 cm |
| Volumen | 11-15 l l |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Izdržljiv materijal, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
DOTS
Dosta sive! Točkice kao stvar srca.
Kolekcija DOTS je proslava točkica u svim njihovim oblicima. Razigrane, slatke i nezaobilazne, upravo onakve kakve trebaju biti. Točkice su kod nas u Vuchu stvar srca koja postupno prodire u sve više dizajna. Svaki komad iz ove kolekcije donosi dozu radosti, šmeka i lagane nostalgije. Ako te točkice zabavljaju jednako kao i nas, DOTS će te osvojiti na prvi pogled i više te neće pustiti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.