Gemyny Sky Blue velik i prostran putni ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Gemyny je ruksak za one koji traže stil i praktičnost u jednom. Lagani, prostrani i lako prilagodljivi - savršeni za svakodnevno nošenje i vikend putovanja. Zahvaljujući…
Više informacijaGemyny je ruksak za one koji traže stil i praktičnost u jednom. Lagani, prostrani i lako prilagodljivi - savršeni za svakodnevno nošenje i vikend putovanja. Zahvaljujući čvrstim ručkama, možete ga uhvatiti rukom ili ga udobno staviti na leđa. Jednostavan dizajn i funkcionalni detalji čine ga idealnim pratiocem za svaku priliku.
- Glavno zatvaranje na patent
- Vanjski džepovi na patent
- Mnogo unutarnjih pregrada
- Stražnji remen za pričvršćivanje na kofer
- Punjeni ramenski remeni i leđa za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 430 x 380 x 130 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 660 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Plava |
| Volumen | 21 |
| Styl | Putni |
| Dužina remena | 50 - 96 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Džep za bocu, Izdržljiv materijal, Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Unutarnji džep na zip, Vodootporan materijal, Traka za kofer, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ruksaci
Vremena kada su ruksaci značili samo školske torbe ili sportske komade za planinarenje davno su prošla. Sada ruksak može biti i elegantan dodatak za šetnju gradom, posao ili školu. Odaberite komad koji odgovara vašim leđima i savršeno upotpunjuje vaš outfit. Dodatna nesumnjiva prednost ruksaka je da imate slobodne ruke, a vaša će vam leđa zasigurno zahvaliti jer će se težina vaših potreba lijepo rasporedit na oba ramena.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.