Metta Dark Blue crossbody torbica s lancem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ovako to izgleda kada je torbica pravi dragulj. Tamno plava Metta inspirira vas na stvaranje novih kombinacija i stavlja vaš ormar u borbu. Da se borite za sebe šarenije…
Više informacijaOvako to izgleda kada je torbica pravi dragulj. Tamno plava Metta inspirira vas na stvaranje novih kombinacija i stavlja vaš ormar u borbu. Da se borite za sebe šarenije. Što će vas sigurno osvojiti? Remenom koji spaja šarm lančića s praktičnošću i udobnošću remena.
- Originalni dizajn i srebrnim V logotipom
- Glavno zatvaranje s dva magneta
- Unutrašnji prostor podijeljen je na dva dijela
- Unutarnji džep s patentnim zatvaračem za male predmete
- Podesivi crossbody remen s ukrasnim srebrnim lančićem
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 180 x 220 x 90 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 481 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Plava |
| Tip | Crossbody torba |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 140 - 154 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
CROSSBODY
Kad je netko ponosan na nas, grije nam srce. Ali biste li vjerovali da možete biti ponosni i na svoju torbicu? Ona koja to zaslužuje je crossbody torbica. Možete biti ponosni što je imate. Zbog njezine praktičnosti, popularnosti ili bezvremenosti? Sami odaberite razlog.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.