Cara Dotty Creme ženska crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Cara je ljubav. Tako da nije išlo drugačije jer smo bili 100% sigurni da će njoj pristajati naše karakteristične točkice. Pa je, logično, Cara Dotty morala doći kad smo…
Više informacijaCara je ljubav. Tako da nije išlo drugačije jer smo bili 100% sigurni da će njoj pristajati naše karakteristične točkice. Pa je, logično, Cara Dotty morala doći kad smo ovaj savršeni crossbody s čvrstim donjim dijelom koji drži oblik i ne gužva se transformirali u kolekciju Cutie Dotty na točkice.
- Bestseller u točkastom dizajnu
- Podesiv remen
- Glavno zatvaranje na patentni zatvarač
- Srebrni okovi
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 220 x 200 x 100 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 330 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Točkasti, Višebojan |
| Boja | Bež, Marelica |
| Tip | Crossbody torba |
| Kolekcija | DOTS |
| Styl | Za svaki dan |
| Dužina remena | 74 - 133 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
DOTS
Ne daj sivilu šansu! Točkice su stvar srca.
Kolekcija DOTS slavi točkice u svim njihovim oblicima. Razigrane, slatke i nemoguće za ne primijetiti – baš onakve kakve trebaju biti. Točkice su u VUCH-u prava srčana priča koja se postupno pojavljuje u sve više dizajna. Svaki komad iz ove kolekcije donosi dozu radosti, šarma i lagane nostalgije. Ako voliš točkice jednako kao i mi, DOTS će te osvojiti na prvi pogled i više te neće pustiti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.