Corrado Red elegantna torbica oko struka s podesivom trakom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 12. 5. možeš iskoristiti proljetnu rasprodaju, a uz to i dodatnih -15 % popusta na torbe uz kod TOR15. Uz popuste do -50 % možeš si priuštiti radost po najboljim cijenama.
Elegancija na drugoj razini koja pristaje oko struka ili preko ramena! Nova torbica je veća od naše Tricie, ali jednako stilska i praktična. Unutra vas čeka praktičan…
Više informacijaElegancija na drugoj razini koja pristaje oko struka ili preko ramena! Nova torbica je veća od naše Tricie, ali jednako stilska i praktična. Unutra vas čeka praktičan džep za sve neophodnosti. Minimalistički preklopni dio joj daje izraz zahvaljujući kojem ćete zasjeniti svaku zabavu!
- Čvrst materijal
- Glavno zatvaranje magnetom
- Minimalistički ravni preklopni dio
- Podesiva traka
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 180 x 280 x 65 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 700 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crvena |
| Styl | Elegantni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 94 - 137 cm |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Torbice oko struka
Veličanstven povratak. Fraza koja se veže uz torbice oko struka. Svjetski, originalan. Ove i mnoge druge konotacije budi ovaj modni dodatak. Nekad kao modni promašaj, danas kao must-have komad u vašem ormaru. Jesmo li vas uvjerili da je morate imati? U tom slučaju, ne oklijevajte i naručite!
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.