Merise Wine crossbody torbica s mini novčanikom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Djevojke vole bajke, pa imamo jednu za vas. Žila je bila popularna torbica. Zvala se Wennie i svi koji su je upoznali zaljubili su se u nju. Imala je doista…
Više informacijaDjevojke vole bajke, pa imamo jednu za vas. Žila je bila popularna torbica. Zvala se Wennie i svi koji su je upoznali zaljubili su se u nju. Imala je doista sofisticirane značajke – elegantne čiste linije, zanimljivu kombinaciju boja i novčanik na kopču kao dodatak. I zato smo vam je odlučili ponuditi u manjoj crossbody verziji. Upoznajte Merise.
- Prostrana crossbody torbica koja drži svoj oblik
- Odvojivi mini novčanik iznutra (90 x 140 mm)
- Udoban tekstilni remen koji se može prilagoditi vašoj visini
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 105 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 247 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bordo |
| Tip | Crossbody torba |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 89 - 140 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | 2 u 1, Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Simplyv
Simple Vuch komadi, Simple Vuch!
Bezvremenska, minimalistička i elegantna. SimplyV kolekcija također odlično funkcionira bez svjetlucanja. Jer ljepota je u jednostavnosti. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyEarring imaju čiste linije, glatki materijal i fini metalic detalji. Ukratko, ništa ekstra i ništa nedostaje. Dakle, što će postati vaše?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.