Coalie Knit Dusty Blue crossbody torbica s perforacijom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Samo danas tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Upoznaj našu novu Coalie Knit koja će te oduševiti svojim jedinstvenim pletenim materijalom flying knit. Ovaj božanstveni komad u sebi spaja čisti minimalistički dizajn…
Više informacijaUpoznaj našu novu Coalie Knit koja će te oduševiti svojim jedinstvenim pletenim materijalom flying knit. Ovaj božanstveni komad u sebi spaja čisti minimalistički dizajn s teksturom koju jednostavno nećeš htjeti ispustiti iz ruke. Ovo je tvoja nova partnerica za svaki dan koja će zahvaljujući svojoj lakoći i neobičnom izgledu odmah istaknuti iz gomile. Samo je prebaci preko ramena i možeš krenuti osvajati svijet s pravom dozom stila i originalnosti.
- Pleteni materijal „flying knit"
- Lagana zahvaljujući svom materijalu
- Unutarnji džepići za sitnice
- Podesivi remen preko ramena
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 50 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 280 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Pleteni |
| Boja | Plava |
| Styl | Za svaki dan, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 114 - 135 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Crossbody
Bezvremenski klasik koji možeš nositi ljeti i zimi, na posao i u šetnju, uz tenisice i uz salonke. Crossbody torbica je jednostavno komad koji ćeš sigurno moći nositi. Zahvaljujući dugom remenu prebacit ćeš je preko ramena i imat ćeš sigurnost da ti neće kliziti niti padati, a tvoje ruke će biti slobodne za mobitel ili kavu. Možeš birati između nekoliko boja, materijala i veličina. Zato kreni i dopusti da ti crossbody torbica postane dio tebe.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.