Lorien Turquoise eco torbica sa zipom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Lorien je torbica kojoj je važno od čega je napravljena. Uvijek je imala svoje mišljenje i brinula o tome što se događa oko nje. Zna i da reciklaža ima smisla. Ako i ti…
Više informacijaLorien je torbica kojoj je važno od čega je napravljena. Uvijek je imala svoje mišljenje i brinula o tome što se događa oko nje. Zna i da reciklaža ima smisla. Ako i ti razmišljaš isto, savršeno ćeš se slagati s ovom tirkiznom eco crossbody torbicom.
- Izrađeno od recikliranog materijala
- Glavno kopčanje s patentnim zatvaračem
- Vanjski džep s patentnim zatvaračem
- Unutarnji džep s patentnim zatvaračem, pretinac za sitnice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 50 mm |
| Materijal | Ekološki materijal |
| Težina | 166 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Zelena |
| Kolekcija | SimplyV, ECO |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 77 - 140 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
SimplyV
Simple Vuch komadi, Simple Vuch!
Bezvremenska, minimalistička i elegantna. SimplyV kolekcija također odlično funkcionira bez svjetlucanja. Jer ljepota je u jednostavnosti. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyEarring imaju čiste linije, glatki materijal i fini metalic detalji. Ukratko, ništa ekstra i ništa nedostaje. Dakle, što će postati vaše?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.