Lorien eco torbica sa zipom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Elegantna crna Lorien torba sa srebrnim detaljima pristajat će svakom modelu, bilo da je super decentna ili mega točkasta. I svaki put kada je uzmete u ruku ili je…
Više informacijaElegantna crna Lorien torba sa srebrnim detaljima pristajat će svakom modelu, bilo da je super decentna ili mega točkasta. I svaki put kada je uzmete u ruku ili je bacite preko ramena, zagrijat će vam srce što ste kupnjom napravili nešto za planet, jer je napravljena od recikliranih boca.
- Izrađeno od recikliranog materijala
- Glavno kopčanje s patentnim zatvaračem
- Vanjski džep s patentnim zatvaračem
- Unutarnji džep s patentnim zatvaračem, pretinac za sitnice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 50 mm |
| Materijal | Ekološki materijal |
| Težina | 166 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Kolekcija | SimplyV, ECO |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 77 - 140 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
SimplyV
Simple Vuch komadi, Simple Vuch!
Bezvremenska, minimalistička i elegantna. SimplyV kolekcija također odlično funkcionira bez svjetlucanja. Jer ljepota je u jednostavnosti. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyEarring imaju čiste linije, glatki materijal i fini metalic detalji. Ukratko, ništa ekstra i ništa nedostaje. Dakle, što će postati vaše?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.