Cara Dotty Black crossbody torbica na točkice
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Cara je ljubav. Zato nije moglo biti drugačije, jer smo bili 100% sigurni da će joj naše prepoznatljive točkice pristajati. Stoga je logično morala doći Cara Dotty, kada…
Više informacijaCara je ljubav. Zato nije moglo biti drugačije, jer smo bili 100% sigurni da će joj naše prepoznatljive točkice pristajati. Stoga je logično morala doći Cara Dotty, kada smo ovu savršenu crossbody torbu s čvrstim dnom, zahvaljujući kojem zadržava oblik i ništa se u njoj ne zgužva, obukli u točkastu Cutie Dotty kolekciju.
- Izrađena od izdržljive strukturirane umjetne kože
- Podesivi remen preko ramena
- Glavno zatvaranje na patent
- Srebrni okov
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 220 x 200 x 100 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 330 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Točkasti |
| Boja | Crna |
| Tip | Crossbody torba |
| Kolekcija | DOTS |
| Styl | Za svaki dan |
| Dužina remena | 74 - 133 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
DOTS
Daj boju sivilu! Točkice kao stvar srca.
Kolekcija DOTS je proslava točkica u svim njihovim oblicima. Razigrane, slatke i nezaobilazne, upravo onakve kakve trebaju biti. Točkice su kod nas u Vuchu stvar srca, koja postupno prožima sve više dizajna. Svaki komad iz ove kolekcije donosi dozu radosti, šmeka i lagane nostalgije. Ako te točkice zabavljaju jednako kao i nas, DOTS će te osvojiti na prvi pogled i više te neće pustiti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.