Memories Black ženska torba za laptop
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Nije važno jeste li djevojčica ili dječak. Student ili velika životinja u multinacionalnom društvu. Memories Black će jednostavno sjesti s vama jer je potpuno svestrana.…
Više informacijaNije važno jeste li djevojčica ili dječak. Student ili velika životinja u multinacionalnom društvu. Memories Black će jednostavno sjesti s vama jer je potpuno svestrana.
- Glavno kopčanje s patentnim zatvaračem
- Vanjski džep s patentnim zatvaračem + pretinac na magnet
- Unutrašnjost podijeljena u dva dijela
- Podesiv remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 300 x 400 x 50 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 548 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Tip | Torba za laptop |
| Volumen | 6 |
| Kolekcija | Aira & TechniC |
| Styl | Za posao, Studentski, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 82 - 148 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Izdržljiv materijal, Unutarnji džep na zip, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% Poliester Oxford
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
TechniC
Kolekcija inspirirana gradom i prirodom!
Ruksaci Mellor i Noel već neko vrijeme vladaju na tronu popularnosti, a svojim karakteristikama iznjedrili su popriličan broj sjajnih nasljednika. Vuch komadi iz kolekcije TechniC izrađeni su od super izdržljivog platna pa se ne unište tako lako i mogu se lako prati. Nabavite pouzdanog partnera za sve svoje osnovne stvari i uživajte u bezbrižnom lutanju svijetom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.