Sidsel Blue elegantna putna torba s patentnim zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Sidsel će biti sve što želite. Torba za dane u pješčaniku, kada trebate opremu ne samo za sebe. Putna karta u trenutku kada čekate zasluženi odmor. Cijenit ćete kako…
Više informacijaSidsel će biti sve što želite. Torba za dane u pješčaniku, kada trebate opremu ne samo za sebe. Putna karta u trenutku kada čekate zasluženi odmor. Cijenit ćete kako zadržava svoj oblik u svim okolnostima. Tako da u njoj bez problema možete pronaći dudu i skrivenu putovnicu koja je naravno uvijek na dnu.
- Džep za prijenosno računalo, unutarnji džepovi za sitnice
- Vrlo ugodan materijal koji daje dojam luksuza
- Veliki unutarnji prostor s patentnim zatvaračem
- Vanjski džep s kopčanjem na gumb
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 290 x 470 x 200 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 880 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Plava |
| Volumen | 27 |
| Styl | Elegantni, Putni |
| Dužina remena | 122 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
PUTNE TORBE
Tražite pratnju s kojom ćete na putovanju činiti nerazdvojan par? Znate li da je to upravo ono što imamo za vas? Točnije, riječ je o putnoj torbi. O takvoj torbi koja će vam pomoći riješiti svaku situaciju u kojoj se nađete na putovanju. To će učiniti vaše dugo putovanje vlakom ili čak spontane situacije poput odlaska u rodilište ugodnijim. Dakle, već imate svoju "number one"?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.