Meda Beige elegantni gradski ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Popusti do -50 % znače samo jedno. Odaberi komad koji ćeš s veseljem nositi iznova i iznova. Uz to do 30. 4. uz besplatnu dostavu iznad 20 €.
Imat ćeš sve pri ruci u ovom većem PU ruksaku iz kolekcije Shape of Diamond. Bez problema ćeš unutra smjestiti manji laptop i A4 format, a ostat će ti mjesta i za vaše…
Više informacijaImat ćeš sve pri ruci u ovom većem PU ruksaku iz kolekcije Shape of Diamond. Bez problema ćeš unutra smjestiti manji laptop i A4 format, a ostat će ti mjesta i za vaše tajne. Magnetska prednja džep i unutarnje pregradbe osigurat će vam sjajnu organizaciju. Uz to, toliko je ugodan da ga nećete htjeti skinuti.
- Glavno zatvaranje na patent
- Prednja džep na magnet
- Unutarnje pregradbe za sitnice
- Podesive ramenske trake
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 360 x 280 x 130 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 730 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Geometrijski |
| Boja | Bež |
| Volumen | 13 |
| Kolekcija | Shape of Diamond |
| Styl | Elegantni, Putni, Za svaki dan |
| Dužina remena | 40 - 86 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Podstavljena leđa, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Shape of Diamond
Budi stilska i jedinstvena sa Shape of Diamond!
Upravo razgledavate dragulje i dijamante našeg portfolija. Bestselleri Cary i Carrie postali su ikona koja nas je inspirirala za dizajn drugih luksuznih komada. Cijelu kolekciju Shape of Diamond krasi elegantna igra slijepog tiska i neobičnih metalnih detalja. Koji će vas ruksak, torba ili novčanik osvojiti i više nikada pustiti?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.