Deiryen Pink prostrani ruksak na zip
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Ovaj ruksak ne poznaje pojam 'malo mjesta'. Novi colorblocking mu daje stil koji privlači na prvi pogled, a njegov extra prostrani unutrašnjost podnosi sve od vikend…
Više informacijaOvaj ruksak ne poznaje pojam 'malo mjesta'. Novi colorblocking mu daje stil koji privlači na prvi pogled, a njegov extra prostrani unutrašnjost podnosi sve od vikend pakovanja do svakodnevnog kaosa. Dva vanjska džepa dodatno drže sve važno lijepo pri ruci. Ruksak koji se ne plaši nikakvog puta – ni Tvoje opreme.
- Glavno zatvaranje na zip
- Unutarnji odjeljci za sitnice
- Ojačani džep za laptop
- Vanjski džepovi na zip
- Podesivi naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 450 x 380 x 120 mm |
| Materijal | Umjetna koža, Tekstil |
| Težina | 680 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Višebojan |
| Boja | Ružičasta |
| Volumen | 20 |
| Styl | Putni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 53 - 86 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Podstavljena leđa, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ruksaci
Vremena kada su ruksaci značili samo torbe za školu ili sportske komade za planinske ture, davno su prošla. Sada ruksak može biti i elegantnim dodatkom za grad na šetnju, na posao ili u školu. Zato odaberi komad koji će pristajati tvojim leđima i dotjerati tvoj outfit do savršenstva. Još jedna neosporna prednost ruksaka je što imaš slobodne ruke, a tvoja leđa će ti sigurno također zahvaliti, jer će se cijela težina tvojih potreba lijepo rasporediti na oba ramena.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.