Rosalie Rounded Flap Backpack gradski ruksak s poklopcem Vushie
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Ruksak koji u sebi nosi lakoću ljetnog povjetarca. Nježan je, razigran i baš kao djevojčica Rosalie podsjećat će te da i običan dan može biti mala želja koja se upravo…
Više informacijaRuksak koji u sebi nosi lakoću ljetnog povjetarca. Nježan je, razigran i baš kao djevojčica Rosalie podsjećat će te da i običan dan može biti mala želja koja se upravo ostvaruje.
Njegov oblik djeluje nježno, ali se unutra skriva dovoljno prostora za sve što trebaš imati uz sebe. Ima prostrani glavni džep s dvostrukim zatvaranjem – patentnim zatvaračem i magnetom. Na stražnjoj strani naći ćeš džepove s patentnim zatvaračem, a unutra pregradke i manji džep s patentnim zatvaračem. Udobnost osiguravaju podesivi naramenice. Zato zatvori poklopac, duboko udahni i pusti se nositi kamo god te vjetar odnese.
Rosalie Rounded Flap Backpack nastao je pod brendom Vushie, koji se rodio iz kolekcije brenda VUCH i uskoro se osamostaljuje. Nježan, tih i slobodan, gdje svaki komad priča svoju priču.
- Novi brend Vushie
- Kombinacija tiska, vezenja i metalnih elemenata
- Ljetni sjećanja u vjetru, par sitnih cvjetova i velikooka lutka Rosalie
- Prostrani glavni džep s dvostrukim zatvaranjem – patentni zatvarač i poklopac s ultra jakim magnetom
- Unutarnji i vanjski džepići s patentnim zatvaračem i bez zatvaranja
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 320 x 260 x 120 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 820 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Prošiven, Tisak |
| Boja | Smeđa |
| Volumen | 10 |
| Kolekcija | Vushie |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 58 - 103 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Vushie - Rosalie
Rosalie je djevojka želja. Kad te pogleda, imaš osjećaj da se već nekad srela tvoje srce. Nježna je, ali ne naivna, njen smijeh miriše na cvijeće i ljetne uspomene.
Ne treba objašnjavati, dovoljno joj je biti. U njenom pogledu naći ćeš lakoću, radost i vjeru da svemir čuje i najtiše želje. Kao je vjetar koji ti šapće da je sve moguće, ako se ne bojiš sanjati.
Rosalie je podsjetnik da povjerenje i razigranost mogu pratiti svaki tvoj dan. Dovoljno je samo otvoriti srce i pustiti da stvari teku.