Gioia Black urbani prostrani ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Gioia je inspirirana našom (posebno vašom) legendarnom Joannom. U odnosu na svoj model, izrađen je od mekšeg i strukturiranijeg materijala, ali ne negira svoje…
Više informacijaGioia je inspirirana našom (posebno vašom) legendarnom Joannom. U odnosu na svoj model, izrađen je od mekšeg i strukturiranijeg materijala, ali ne negira svoje podrijetlo. Ovaj inovativni model čuvat će vam leđa svaki dan. Naravno, to je ruksak, pa to mislimo i doslovno i metaforički. Vaše će blago biti u njemu, zahvaljujući dvostrukom zatvaranju, kao u sefu.
- Prostrani glavni džep s dvostrukim zatvaranjem - patentnim zatvaračem i iznimno jakim magnetskim preklopom
- Praktični vanjski džepovi s patentnim zatvaračem na stražnjoj strani ruksaka
- Unutarnji pretinci i džep s patentnim zatvaračem
- Prilagodljive naramenice i podstavljena leđa za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 320 x 260 x 115 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 670 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Volumen | 10 |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Za svaki dan |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
SimplyV
Simple Vuch komadi, Simple Vuch!
Bezvremenska, minimalistička i elegantna. SimplyV kolekcija također odlično funkcionira bez svjetlucanja. Jer ljepota je u jednostavnosti. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyEarring imaju čiste linije, glatki materijal i fini metalic detalji. Ukratko, ništa ekstra i ništa nedostaje. Dakle, što će postati vaše?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.