Vita Beige torba iz kolekcije LABORATORY x DOMINIK NAVRÁTIL
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Torba koja se zaista podiže na eleganciju, ali može biti i neformalno stilska. Oblik torbe inspiriran korzetom i sako-preklopom dodaje joj jedinstven karakter. Nježno…
Više informacijaTorba koja se zaista podiže na eleganciju, ali može biti i neformalno stilska. Oblik torbe inspiriran korzetom i sako-preklopom dodaje joj jedinstven karakter. Nježno prošivanje je diskretan reference na krojačke detalje dizajnera Dominika Navrátila. Idealna je pratnja koja može sve - od jutarnjih sastanaka do večernjih susreta.
- Elegantna velika torba
- Dominantna boja ove kolekcije je ljubičasta, korištena u postavi
- Torbe spajaju odjevne elemente tipične za Dominikov rad
- Lanac crossbody remen
- Kombinacija glatkog i strukturiranog materijala
- Stvoreno u suradnji s češkim dizajnerom Dominikom Navrátilem
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 340 x 250 x 130 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 850 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan, Životinjski uzorak |
| Boja | Bež |
| Kolekcija | Laboratory |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 56 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
VUCH LABORATORY × DOMINIK NAVRÁTIL
Limitirana kolekcija torbi modnog dizajnera Dominika Navrátila proslava je elegancije i preciznosti krojačkog umijeća. Tri jedinstvene torbe za različite društvene događaje spajaju odjevne elemente koji su tipični za Dominikov rad. Inspiraciju je pronašao u detaljima poput kroja korzeta, preklopima saka i nježnom prošivanju koje torbi dodaju malo sofisticiranog šarma. To je kolekcija koja u sebi spaja obrtničku vještinu, ženstvenost i praktičnu upotrebu.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.