Fabrizio Olive elegantni prostrani ruksak sa zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Zgodan ruksak koji sve obavlja, jer je mekan, ali istovremeno savršeno zadržava oblik. Ovaj novi PU ruksak kombinira tri u jednom: stil, praktičnost i zabavu. S…
Više informacijaZgodan ruksak koji sve obavlja, jer je mekan, ali istovremeno savršeno zadržava oblik. Ovaj novi PU ruksak kombinira tri u jednom: stil, praktičnost i zabavu. S prekrasno strukturiranim materijalom i mnogo džepova gdje možete sakriti sve od ključeva do tajnih poslastica. Savršen za svakodnevne avanture uz dozu elegancije!
- Glavno zatvaranje na patent
- Petlja za ključeve
- Mnogo unutarnjih džepova
- Podesive ramenske trake
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 405 x 280 x 150 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 700 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Zelena |
| Volumen | 17 |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 45 - 83 cm |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Unutarnji džep na zip, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ruksaci
Vremena kada su ruksaci značili samo školske torbe ili sportske komade za planinarenje davno su prošla. Sada ruksak može biti i elegantan dodatak za šetnju gradom, posao ili školu. Odaberi komad koji odgovara tvojima leđima i savršeno upotpunjuje tvoj outfit. Dodatna nesumnjiva prednost ruksaka je da imaš slobodne ruke, a tvoja će ti leđa zasigurno biti zahvalna jer će se težina tvog tereta lijepo rasporedit na oba ramena.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.